Poczułam ,że mam wielkie zaległości więc teraz będę nadrabiać :D Nie dawno dowiedziałam się ,że będę musiała nosić stały aparat na zęby :P z jednej strony to się cieszę a z drugiej nie. Mam dla was konkurs .
który będzie polegał na tym żeby opisać swój ulubiony zespół ,a w nagrodę zostanie przeprowadzony wywiad ze zwycięzcą oraz opublikowany jego opis na blogu wraz z wywiadem.:D
Powodzenia!!
PS.Zgłaszać się w komentarzach . Misia:D
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Skomentuj i przedstaw swoją opinię:] :