czwartek, 8 sierpnia 2013

:P

Poczułam ,że mam wielkie zaległości więc teraz będę nadrabiać :D Nie dawno dowiedziałam się ,że będę musiała nosić stały aparat na zęby :P z jednej strony to się cieszę a z drugiej nie. Mam dla was konkurs .
który będzie polegał na tym żeby opisać swój ulubiony zespół ,a w nagrodę zostanie przeprowadzony wywiad ze zwycięzcą oraz opublikowany jego opis na blogu wraz z wywiadem.:D
Powodzenia!!
 PS.Zgłaszać się w komentarzach  .                                                                   Misia:D


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Skomentuj i przedstaw swoją opinię:] :