Blog przeznaczony jest dla miłośników rocku, metalu oraz hard rocka. Nie będą tolerowane przekleństwa i groźby takie wybryki będą karane!!! Serdecznie zapraszam. Misia:D
piątek, 23 sierpnia 2013
piątek, 9 sierpnia 2013
czwartek, 8 sierpnia 2013
:P
Poczułam ,że mam wielkie zaległości więc teraz będę nadrabiać :D Nie dawno dowiedziałam się ,że będę musiała nosić stały aparat na zęby :P z jednej strony to się cieszę a z drugiej nie. Mam dla was konkurs .
który będzie polegał na tym żeby opisać swój ulubiony zespół ,a w nagrodę zostanie przeprowadzony wywiad ze zwycięzcą oraz opublikowany jego opis na blogu wraz z wywiadem.:D
Powodzenia!!
PS.Zgłaszać się w komentarzach . Misia:D
który będzie polegał na tym żeby opisać swój ulubiony zespół ,a w nagrodę zostanie przeprowadzony wywiad ze zwycięzcą oraz opublikowany jego opis na blogu wraz z wywiadem.:D
Powodzenia!!
PS.Zgłaszać się w komentarzach . Misia:D
Sorry
Nie mogłam pisać ponieważ był to ostatni miesiąc w szkole ,a później ciągle wyjeżdżałam :).
Na szczęście sierpień mam wolny. Jak spędzacie wakacje? Mam jeszcze jedno pytanie lubicie Harrego Pottera ?
Pozdrowionka i do zobaczenia!
Misia:D
Na szczęście sierpień mam wolny. Jak spędzacie wakacje? Mam jeszcze jedno pytanie lubicie Harrego Pottera ?
Pozdrowionka i do zobaczenia!
Misia:D
Subskrybuj:
Posty (Atom)